skenitde

Vytlačiť

Výpredaj nových peliet jar od 1.4.2015 do 31.5.2015

DOPRAVA ZDARMA
pri odbere 5,94 t alebo 1,2 t v 15 kg vreckách, v big bagoch
6 ton a pri odbere cisternou nad 4 alebo nad 8 ton

Viac o výpredaji peliet čítajte TU

Vytlačiť

Ocenenie BIOMASY na konferencii "Green Week 2015 Nature" v BRUSELI

FOTOPovedomie podujatia „Zachovanie biodiverzity využívaním obnoviteľných zdrojov energie v Rajeckej doline", ktoré v máji organizuje BIOMASA nezostane len v rámci Slovenska. Naše podujatie bude súčasťou a hrdo sa predstaví na najväčšej každoročnej konferencii o európskej politike životného prostredia "Green Week 2015 Nature – our health, our wealth", ktoré sa bude konať 3.-5. júna 2015 v BRUSELI na tému príroda a biodiverzita.

Vytlačiť

GREEN WEEK 2015 – dni otvorených dverí v BIOMASE

stamp sk

Združenie BIOMASA sa už po piatykrát zapája do podujatia Green Week, v rámci ktorého pripravuje dni otvorených dverí pre základné a stredné školy. Priamo v sídle združenia v Kysuckom Lieskovci v termíne 11. – 13. máj 2015 budú prebiehať exkurzie na tému biomasa a zachovanie biodiversity.

V prípade záujmu o exkurziu v sídle BIOMASY nás kontaktujte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Hlavnou aktivitou tohtoročného GREEN WEEK je deň otvorených dverí  - „Zachovanie biodiverzity využívaním obnoviteľných zdrojov energie v Rajeckej doline" pre žiakov základných škôl. Program pre deti je pripravený na dopoludnie 14. mája 2015, ktorý bude pozostávať z odborných prednášok a praktických ukážok zameraných na zadržanie vody v lokalite, ochranu rastlín a drevín a starostlivosť o zvieratá. Zároveň budú prebiehať súťaže a na záver budú najúspešnejší žiaci odmenení drobnou odmenou. Podujatie bude ukončené premietnutím rozprávky Motýľ Jasoň.

BIOMASA LOGO  priesvitne  Life male

Vytlačiť

O projektoch BIOMASY sa píše v LIFE and Climate change mitigation

Program LIFE, do ktorého je zapojené združenie BIOMASA je jedným z hlavných zdrojov financovania demonštračných projektov, ktoré preskúmali spôsoby ako uľahčiť vykonávanie a presadzovanie politiky zmierňovania klimatických zmien.