skenitde

Vytlačiť

Zľavy cien peliet jar 2016

MIMORIADNA AKCIA !!!

BIOMASA v rámci Programu podpory predaja peliet pre slovenských odberatov pripravila predsezónne zľavy cien. Využite mimoriadne zľavy cien peliet a akciu na dopravu zdarma vo vybraných okresoch a množstvách!

Informácie o programe predaja peliet čítajte na Zľavy cien peliet.

Vytlačiť

BIOMASA hľadá partnerov do vydania Atlasa obnoviteľných zdrojov energie

Autoatlas OZE v mierke 1 : 200 000 plánuje BIOMASA znova vydať po 12 rokoch. Autoatlas dodnes mnohí používajú ako bežnú výbavu svojich vozidiel.

Hľadáme partnerov pôsobiacich v podobnom sektore, ktorí majú záujem podporiť túto myšlienku a prirodzene propagovať aj svoju organizáciu. Termín zapojenia sa je už 27.4.2016 !

BIOMASA vypracovala podmienky, ktoré zašleme na vyžiadanie záujemcom elektronicky a budeme radi keď nájdeme partnerov. Vydaním autoatlasu vo väčšom náklade umožní jeho zlacnenie pre všetkých. Každý kto odoberie viac ako 100 ks bude v autoatlase zakomponovaný priamo v mapových listoch svojím logom ale i adresou a v prípade väčšieho odberu aj reklamou. O tom všetkom už pojednávajú podmienky.

Vzorový list 1Vzorový list 2

Tu sú vzorové listy, Autoatlas bude mať prirodzene všetky strany obálky a aj vložené listy svoju grafiku.

 

Vytlačiť

BIOMASA spustila nový program podpory využívania peliet

webDňom 5. januára 2016 spustila nový program podpory využívania peliet.

Každý novoinštalovaný kotol alebo krb na pelety môže získať pri svojom spustení zdarma 150 kg peliet a ich dodávku zdarma. Podmienky sú veľmi jednoduché a BIOMASA chce pritiahnuť záujemcov o využívanie obnoviteľných zdrojov energie, v tomto prípade peliet. Program platí pre väčšinu Slovenska s výnimkou Košického a Prešovského kraja a pre časť Moravy.

Táto podpora využívania peliet sa uskutočňuje v rámci projektu SMAPUDE_LIFE.

Viac info: Program podpory a dotazník.

Vytlačiť

ČIVORADO

Rieka Rajčanka, jej prítoky a brehy sú opäť po roku čisté vďaka akcii ČIVORADO - ČIsté VOdy RAjeckej DOliny. Tento ročník bol v poradí už druhý a pritiahol približne 200 dobrovoľníkov z celej Rajeckej doliny. Akcia sa konala dňa 16.4.2016 a čistila sa nielen rieka Rajčanka od obce Čičmany ale aj viaceré jej prítoky.

TOPlist