skenitde

Ľudia a voda 1 MVO Ľudia a voda

 


 

 

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI

Občianske združenie Ľudia a voda vidí svoju úlohu v napomáhaní všestrannému rozvoju mestských, vidieckych a znevýhodnených komunít (najmä) v Karpatskom regióne. Osobitné miesto v aktivitách OZ zaujíma rozvíjanie dedičstva predkov v oblasti ekologického a hospodárneho nakladania s vodnými zdrojmi ako aj teoretické a praktické šírenie tohto odkazu doma i v zahraničí. OZ rozvíja svoje aktivity na princípoch občianskej spoločnosti, zachovávania tradícií a svojráznosti regiónov.

 

PRODUKTY A SLUŽBY (spadajúce do rámca aktivít EKOKLASTRA)

 Udržatelný rozvoj komunít a regiónov - Životné prostredie - Revitalizácia krajiny - Protipovodňová prevencia, protierózne opatrenia a prevencia proti suchu - Implementácia pilotných alternatívnych ekotechnológií - Posilňovanie občianskej demokracie vo vidieckych oblastiach - Dobrovoľníctvo a práca s dobrovoľníkmi - Vzdelávanie, konferencie, workshopy, tréningy - Rozvoj komunitnej filantropie a inštitucionálna podpora vzniku organizácií - Vydávanie publikácií a informačných materiálov.ADRESA


MVO Ľudia a voda
Čermeľská cesta 24
040 01 Košice
Slovak RepublicKONTAKT


Jaroslava Pajtinková
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


WEB
www.ludiaavoda.sk

 TOPlist