skenitde

Vytlačiť

Pelety ako podstielka

Podstielka PELITO je vyrobená zo 100 % prírodného materiálu (drevné piliny z mäkkého dreva) špeciálnou technológiou - peletizáciou. Pri výrobe sa podstielka 2 x sterilizuje a tak sa stane stabilnou a hygienicky plne vyhovujúcou pre zvieratká. Vyhovuje i z hľadiska hygienickej bezpečnosti pre ľudí (protokoly).
  • PELITO sa používa ako hygienická podstielka pod domáce zvieratká. Výborne nasiakáva moč zvieratiek a pohlcuje pachy. Zvieratko zostáva čisté a pokiaľ aj vychádza von, neroznáša za sebou neporiadok, ako pri používaní obyčajných hoblín.
  • PELITO sa používa pod hlodavce ako zajačiky, škrečky, mačky, psíky, papagáje a iné exotické vtáky, jašterice, hady, korytnačky, a pod.

pelito01      pelito02

PELITO zostáva stabilné, je možné ho dlhodobo skladovať v suchom prostredí. Po použití sa dá kompostovať, uložiť do domového odpadu alebo jednoducho spláchnuť vo WC.

Balenie podstielky:

vrecko – 6 litrov (3,6 kg)

pelito_krabica02

Protokoly o nezávadnosti:

Protokol o skúškach potravín č. 10380/2008

Protokol o skúškach č. 13206/2008

Aktuálny cenník

Ďalšie informácie na požiadanie: tel: 041-423 1500, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Objednávky prostredníctvom objednávkového formulára, telefonicky, faxom, e-mailom alebo na adrese BIOMASA.

Podrobnejšie informácie na www.pelito.sk.

TOPlist